Haber

Erdoğan’dan Karamollaoğlu’na çok sert tepki: Yazıklar olsun!

Son dakika: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ayasofya Camii’nin bir bölümünün müze olarak kullanılmasını öneren Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’na çok sert tepki gösterdi. Erdoğan şunları söyledi:

“Karamollaoğlu yazıklar olsun. Ayasofya’nın bir bölümünü müze yapacağız diyor. Fatih Sultan Mehmet’in hangi bölümünü müze olarak duydun bu noktada? Ey Temel Efendi erkeklerle aynı taraftasın. Kaba denir.Yapılanın siyasi yüzsüzlük olduğunu söyleyen bir obur vardır.”Şu anda Temel Efendi ile birlikte hangi prensiplerle hareket ediyor? Rahmetli Erbakan Hocamızın ilkeleri üzerine. Bütün hayali Ayasofya’yı açmaktı. Sanki Erbakan Hoca ile ne zaman tanıştınız? Ben, Erbakan Hoca partiyi kurduğundan beri gençlik kolları başkanıyım.” Ben yapan bir insanım. Siz sonradan katıldınız. Madımak olayı olunca Kemal Bey size Madımak katili derdi. Bakın ne hale geldiler. şimdi?

Diyanet İşleri Başkanlığımıza her fırsatta saldıran CHP Ayasofya’yı mı açtı? Kemal Bey başörtüsü için bir metrekare kumaş kesildiğini söylediğini ne çabuk unuttu?”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu