Haber

Çeşme Esnaf Odası ile Medicana Hastanesi Arasında Protokol

Çeşme Esnaf Odası ile Medicana International İzmir Hastanesi arasında protokol imzalandı.

Medicana Çeşme’de gerçekleştirilen iş birliği protokolü, Çeşme Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Köfüncü ile Medicana International İzmir Hastanesi ile Medicana Çeşme Genel Müdürü Mehmet Ulvi Ünal arasında imzalandı.

Köfüncü yaptığı konuşmada ilçede sağlık alanında büyük bir boşluk olduğunu ve Medicana gibi sağlık alanında lider bir markanın Çeşme’ye yatırım yapmasından dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Odaya kayıtlı 2 bin 200 esnaf olduğunu ve aileleri ile birlikte düşünüldüğünde protokolün kapsamının daha iyi anlaşılabileceğini belirten Köfüncü, “Çeşmemizin nüfusu her geçen yıl artıyor. Çeşme bir merkez gibi görünüyordu. Daha önceki yıllarda sadece turizme odaklanılan ancak turizmin yanı sıra ikamet için de tercih edilen bir yer. Bu nedenle Medicana’nın Çeşme’de hizmet vermeye başlaması bizim için büyük önem taşıyor.” dedim.

Genel Müdür Ünal ise yaz aylarında nüfusu 1,5 milyonu aşan Çeşme’nin sağlık açısından kaliteli ve uzman bir bakış açısına ihtiyaç duyduğunu belirterek, “Yerli ve yabancı misafirlerin hemen her şubesinin sağlık sigortasıyız. Çeşme ve çevresinde ikamet eden veya tatil için bu bölgeyi tercih edenlerden.” dedi.

beyagachaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu