Yaşam

Kısmetse Olur’un Yeni Yarışmacısı Batuhan’ın Cinsel Mesajları Ortaya Çıktı!

Son dönemin en çok ses getiren iması elbette aşkın gücüydü. İzleyicileri ekran başına kilitleyen evlilik programının her yeni bölümü dikkat çekiyor. Bilgehan’ın elendiği haftada yerine yeni bir damat adayı geldi. Evlerin yeni gözdesi Batuhan Boz sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Batuhan’ın +18 içerikli açıklamalarının ifşa edildiği iddiası sosyal medyayı salladı.

Ayrıntılara bakalım…

Uzun bir aradan sonra yeniden yayın hayatına başlayan Kısmetse Olur, son günlerin en çok bilinen imamlarından oldu.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in yaptığı sevilen evlilik programı sosyal medyanın gündeminden düşmüyor.

9 gelin ve 9 damat adayının hayatlarının aşkını bulmak için geldikleri Kısmetse Olur’un hayran kitlesi her geçen gün büyümeye devam ediyor.

İlk bölümle başlayan kargaşa, kaos, entrika ve sansasyon her yeni bölümde katlanarak devam ediyor.

Bir yanda yeni aşkların doğduğu, diğer yanda ayrılık rüzgarlarının fırtınaya dönüştüğü evlilik programı hakkında hep yeni bir tartışma ortaya atılır.

Bildiğiniz gibi bu yarışmada olaylar bitmiyor. Kaan’ın Kısmetse Olur’la vedalaşmasının ardından konuta damat adayı Furkan Can Ağca’nın geldiğini muhtemelen hatırlarsınız.

Yarışmaya katılmasının ardından adı skandallarla anılmaya başlayan Furkan’ın bir kadına şantaj yaparak öldüresiye dövdüğü öğrenildi.

Şantaj yaptığı kadın, sevgilisi Furkan’ın da müstehcen fotoğraflarını paylaşmaması için ağabeyine para gönderdiğini açıklamıştı.

Bu olayların şokunu üzerinden atamazken yeni bir skandal patlak verdi. Tam gaz devam eden Kısmetse Olur yarışına veda eden Bilgehan’ın yerini Batuhan Boz aldı.

İlk günden itibaren hem yarışmacıların hem de seyircilerin ilgisini çekmeyi başaran Batuhan, dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Model olduğunu her fırsatta dile getirmeye çalışan Batuhan hakkında ortaya atılan iddialar sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Elif ve Tuğçe ile yaptığı sohbetle dikkat çeken Batuhan’ın kadınlara gönderdiği uygunsuz cinsel mesajların ortaya çıktığı iddiası ortalığı karıştırdı.

Yeni damat adayı Batuhan Boz’un yaptığı açıklamaların sosyal medya kullanıcılarının ağzını açık bıraktığını söylemek yanlış olmaz.

İddialara göre Batuhan’ın +18 mesajları bunlarla sınırlı değildi. Bildiğiniz üzere yarışmacı Batuhan’ın ismini uzun bir süreden beri duymak üzereyiz.

konuyla ilgili düşüncelerin neler?

Yorumlarda buluşalım…

emet-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu