Haber

KTSO Başkanı Soner Ilık’tan 23 Nisan mesajı

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Ilik, mesajında ​​Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 103. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin millet iradesiyle aldığı kararlar ve attığı değerli adımlarla kurtuluşun mihenk taşı olduğunu belirten Ilık, “Egemenlik Milletindir” anlayışıyla hareket eden Türk milletinin, Şart ve şartlar ne olursa olsun” kendi kaderini, kendi geleceğini kendi iradesiyle belirlemiş, cumhuriyetin temellerini atmıştır.

Ilık, mesajında ​​şu ifadelere yer verdi:

“Dünyada çocuklara armağan edilen ilk ve tek bayram 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’dır. Her çocuk ülkemizin aydınlık geleceğinin ve refahının teminatıdır. Bugünün çocukları yarının bilim insanı, öğretmeni, mühendisi, vekili olacaktır. Bugünün yöneticileri olarak yarının çocuklarına borçluyuz.Bütün amacımız ve amacımız çocuklarımıza daha güzel bir dünya bırakmak,onlara kendilerini geliştirebilecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri bir ortam sağlamak ve bizleri yetiştiren çocuklarımızla muasır medeniyetler seviyesine geleceğiz. gelişen ve değişen dünya ile uyum içerisindeyiz.Bu ülkenin aydınlık evlatlarına olan inancımız tam.Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunda emeği geçen başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu.Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu